Camp Scandinavia AB
Karbingatan 38
254 67 Helsingborg

Telefon: 042-25 27 00

Fax: 042-25 27 25

Kundtjänst: 042-25 27 01

E-mail: kundsupport@camp.se

Sommar öppettider: Måndag - Torsdag 08.00 - 16.30, Fredag 08.00 - 16.00

Johan Thunberg

Johan Thunberg

Produktspecialist/Leg. Fysioterapeut

0704 58 22 64

johan.thunberg@camp.se

Ansvarsområden: Rigida ortoser, ortoskomponenter och material

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson

Produktspecialist/Ortopedtekniker

0704 50 50 87

marcus.nilsson@camp.se

Ansvarsområden: Rigida ortoser, ortoskomponenter och material

Mikael Renstål

Mikael Renstål

Produktspecialist/Gipstekniker

0704 50 31 95

mikael.renstal@camp.se

Ansvarsområden: Gipsmaterial och sjukhussortiment

Eva Peterson

Eva Peterson

Produktspecialist

0704 50 50 95

eva.peterson@camp.se

Ansvarsområden: Bröstproteser och butikssortiment

Admir Vrbanjac

Admir Vrbanjac

Produktspecialist/Leg. Arbetsterapeut

0722 10 52 81

admir.vrbanjac@camp.se

Ansvarsområden: Arbetsterapi-produkter

Anders Jemth

Anders Jemth

Försäljnings- & Distributionschef

0704 50 50 85

anders.jemth@camp.se

Ann Petersson

Ann Petersson

Säljkoordinator

042 25 27 11

ann.petersson@camp.se

Hana Kheder

Hana Kheder

Kundsupport/Leg. Arbetsterapeut

042 25 27 14

Hana.khedher@camp.se

Jenny Mårtensson

Jenny Mårtensson

Kundsupport

042 25 27 04

jenny.martensson@camp.se

© 2018 Camp Scandinavia • All Rights Reserved